ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
Anti-Spam Politikası
Gizlilik & Güvenlik
Kullanım Sözleşmesi

MailMarketer olarak müşterilerimizin ve üyelerimizin gizliliğine saygı duyarız. Bu politika müşterilerimizin ve üyelerimizin gizlilik ve güvenliğinin kullanımını belirlemek iin yazılmıştır.

Gizlilik MailMarketer'ın en önemli politikalarından biridir. Müşterilerinin, üyelerinin kimliklerine ve özelliklerine dair herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşamaz.

Bilgi Toplama ve Kullanma

MailMarketer, şahsınızı belirleyecek bilgilere ihtiyaç duyduğumuzda, sorular sorar (“Kişisel Bilgiler”). Kişisel bilgileriniz, e-mail pazarlama ürünümüze kendi kişisel girişinizin oluşturulabilmesi için ve bu ürünü kullanmanız durumunda sizinle iletişim kurabilmek için kullanılır. Edinilen finansal bilgiler de sizi ve firmanızı doğrulamak, belirlemek ve gerektiğinde ürün ve hizmetleri faturalayabilmek için kullanılır. MailMarketer tarafından alınan demografik bilgiler ve profil bilgileri, bu web sayfasının veya talep edilen herhangi bir e-mail iletişiminin hazırlanması ve sizinle daha alakalı bilgilerin gösterilebilmesi için kullanılır. MailMarketer aynı zamanda, sadece kitlesel olarak, demografik bilgileri ve ürün kullanım bilgilerini derler ve bu kitlesel bilgiyi kamuya yayınlayabilir. MailMarketer hiçbir koşulda bir bireysel kullanıcının şahsi bilgilerini hiç kimseye göstermez.

E-mail adresiniz yalnızca talep ettiğiniz bilgilerin size gönderilmesi için kullanılır. E-mail pazarlama yazılımımızı kullanmanızın  bir parçası olarak, MailMarketer Kampanya Habercisi’nden belli bilgileri alıp almamayı seçmenize müsaade eder. MailMarketer izne dayalı e-mail sözleşmesine kesinlikle sadık kalır. Yukarda bahsedilen dışında, MailMarketer size talep edilmemiş e-mail bilgisi, ticari teklif ya da reklamlar göndermez. MailMarketer kontak listelerimizi veya müşterimizin kontak listelerini (müşteri bilgileri dahil olmak üzere) herhangi bir başka firmaya satmaz, kiralamaz ya da ödünç vermez, MailMarketer müşteri kontak listelerini kendi pazarlama amaçları için kullanmaz. Talep ettiğiniz her e-mailde abonelik iptali seçeneği mevcuttur. İptal talepleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir ve belirtilen bilgileri almamayı talep eden kullanıcılara o andan itibaren bilgi yollanmaz.

Abonelik Listeleri, Kampanya İçeriği ve Kampanya Raporları

MailMarketer tüm abone listelerinin, e-mail içeriğinin ve raporların gizli kalacağını temin eder. MailMarketer Sözleşme Şartlarına uygunluğu açısından kampanyalarınızın içeriğini etnik ve ırksal açıdan saldırı oluşturabilecek hakaret edici, yanıltıcı, kışkırtıcı malzemeye karşı korumak için gözden geçirebilir. MailMarketer müşteri kontak listelerini satmaz, kiralamaz, borç vermez, ve müşteri kontak listesine giriş yapmaya  imkan vermez. MailMarketer’ın kendisi de müşteri kontak listelerini herhangi bir amaç için kullanmaz.

Web Sayfasından İletişim

Özel Teklifler ve Güncellemeler

Her bir yeni kullanıcıya hesaplarını doğrulamak ve şifre ve kullanıcı adlarını teyit etmek için bir hoş geldin e-maili göndeririz. Kayıtlı üyeler zaman zaman ürünler, hizmetler, özel tekliflerle ilgili bilgi ve bir haber bülteni alırlar. Kullanıcılarımızın mahremiyetine saygı açısından, onlara bu tip iletişim mesajlarını almama seçeneği sunarız. Müşteriler e-mailin en altındaki iptal mekanizması aracılığı ile aboneliklerini iptal edebilirler.

Bülten

Kullanıcı bültene abone olmayı talep ettiğinde, isim ve e-mail adresi gibi iletişim bilgilerini sorarız. Kullanıcılarımızın mahremiyeti açısından her bir e-mailin altında, bu e-mailleri almaktan vazgeçebilmeleri için bir iptal mekanizması sunarız.

Hizmet Duyuruları

Nadir olarak, hizmetle ilgili duyurular gönderilmesi gerekebilir. Örnek olarak, hizmetimiz bakım sebebiyle geçici olarak askıya alınmışsa tüm kullanıcılara konuyla ilgili e-mail atabiliriz. Kullanıcılar bu e-maillere iştirak etmemeyi seçebilirler, ancak gene de hesaplarını tekrar aktive edebilirler. Ancak bu mesajlar promosyonel özellikte değillerdir.

Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılarla talep ettikleri hizmetleri sağlamak için düzenli olarak iletişim kurarız ve hesapları ile ilgili konularda da kullanıcının talebi üzerine, e-mail veya telefon ile yanıt veririz.

Web Sayfası Kullanım Bilgileri     

Server’ımız ile ilgili problemleri teşhis edebilmek ve Web sayfamızı yürütebilmek için IP adresinizi kullanırız. IP adresinizi herhangi bir kişisel bilgiye bağlamayız. Kullanıcılarımızın hangi alanları kullandığını belirlemek için o alanlardaki hareketi kullanarak takip yapabiliriz. MailMarketer bireylerin ne okuduklarının takibini yapmaz, ancak onun yerine her bir sayfanın kaç kez ziyaret edildiğinin takibini yapar. Bu da bizim sizin için daha üstün ve bilgi verici bir web sayfası sunmamızı sağlar.

Güvenlik Teknolojisi

MailMarketer bilgi varlıklarımızı korumak amacıyla son çıkan server, veri tabanı, yedekleme ve firewall teknolojilerine önemli bir tutarda yatırım yapmıştır. Bu teknolojiler sofistike güvenlik yapısının bir parçası olarak konumlandırılmışlardır. Tüm veriler çok sıkı bir şekilde kontrol edilen güvenli veri merkezinde durmaktadır. Bu yatırımlar, bireysel kullanıcıların kimlik ve tercih bilgilerine Kampanya Habercisi dışında hiç kimsenin ulaşamayacağı anlamına gelmektedir. Kişisel bilgilerinizin ve bu serverların korunması için, korumalar sağlayacağız.

Sözleşme Değişiklikleri     

Bu Gizlilik Sözleşmesini zaman zaman değiştirebiliriz. MailMarketer bu sözleşme ile ilgili değişiklik yaparsa/yaptığında, ana sayfamızda bu değişiklikleri belirtiliriz ve izin veren kullanıcılara konu ile ilgili e-mail göndeririz. Tüm değişiklikleri burada bildiririz, dolayısıyla düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olunuz. İlerde Gizlilik Sözleşmesi değiştiğinde, bu Gizlilik Sözleşmesi ile bize verdiğiniz kişisel bilgilerin önceki rızanıza ters düşmeyecek ve bu Gizlilik Sözleşmesine uygun olmayacak şekilde kullanmayacağımızı temin ederiz.

MailMarketer ile Gizlilik Konularında İletişim

Gizlilik maddeleri, sizden online aldığımız bilgiler, bu web sayfasının uygulamaları veya bu web sayfası ile ilgili işleriniz konularında herhangi bir başka sorunuz varsa lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığı ile bize ulaşınız:       

MailMarketer
Nisbetiye Cd. Burç Apt.
No : 36 / 11 Levent - İSTANBUL
0 212 280 90 25
info@mailmarketer.net

 

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

 
Basın Odası | Sponsorluk
© 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır