ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
 

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

 

MailMarketer kolay kullanımlı arayüzü ile hedef kitlenize hızlı ve zamandan kazanarak ulaşmanızı sağlar.

Nasıl mı?

  • Bilinen programlarla 100,000 kişiye e-mail göndermek için harcayacağınız zaman ortalama 7–20 gün arasındadır. Detaylı bilgi…
  • MailMarketer programını kullanmak çok kolay olduğundan tüm işlemleri yardım almadan yapabilirsiniz. Detaylı bilgi…
  • Tüm işlemlerde son teknoloji ve geniş kapasiteli MailMarketer sunucularını kullanırsınız. Buda size ek bir sistem yükü ve ek maliyet getirmez. Detaylı bilgi…
  • E-mail gönderilerinde bazı e-mailler karşı tarafın Önemsiz Posta (Junk ve Bulk) kutusuna gider ve okunmadan silinir. MailMarketer ile böyle bir problem yaşamazsınız. Detaylı bilgi…
  • MailMarketer’ın diğer bir çarpıcı özelliği de kampanya gönderilerinizin sonunda size sunulan detaylı raporlamadır. Otomatik olarak yapılandırılan sonuç raporlarını yalnızca siz görür ve kampanyanızın verimliliği hakkında karşılaştırmalı bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi…
  • Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye’de ilk ve Tek olan Bayilik sistemimize kar ortağı olarak katılmaya ne dersiniz? Detaylı bilgi…
  • MailMarketer program danışmanlığını ve desteğini her zaman vermekteyiz. Detaylı bilgi…

Sonuç olarak tüm Ar-Ge çalışmalarımızı sizinle birlikte daha ileri teknolojilere yürümek için yapıyoruz.Hız, Performans ve Erişim

• MailMarketer müşterileri, 100.000 kişiye kampanyalarını 1 saat içinde duyurabiliyorken, diğer masaüstü programlarını kullanan kişiler sizce ne kadar zamanda gönderimlerini tamamlıyorlar? - Şaşırtıcı ama 7 – 20 gün arasında!

• MailMarketer'la herkes sadece 10 tıklamayla kampanyalarını gönderebiliyor ve raporlarını analiz edebiliyorken, masaüstü programlarının çok karışık olmasından dolayı sadece bilgisayara yatkın personel kullanabiliyor.

• MailMarketer kullanırken ekstra bir sunucu almanıza veya kiralamanıza gerek kalmaz. MailMarketer, kendi sunucuları üzerinden kampanya gönderimlerini yapar. Bu sayede hem bilgisayarınızın ve sunucunuzun performansını negatif etkilememiş olur, hem de ekstra sunucu ve hat ücreti ödemesinden kurtulursunuz.

• MailMarketer’a her bilgisayardan internet üzerinden bağlanabilir kampanyalarınızı yönetebilirken, masaüstü programları, kurulum işlemleri bittikten sonra genellikle sadece tek bir bilgisayarda erişim veriyor.Servis Sağlayıcıları İle İlişki Kurabilme
Geçtiğimiz sene (2005) Chicago’da yapılan bir konferansta AOL ve MSN firmalarının temsilcileri aslında tüm küçük işletmelerin her biriyle bir dostluk bağı kuracak bir personellerinin olmadığını tüm bu kontrollerin ve denetimlerin IT uzmanları tarafından yapıldığını açıkladılar.

Yapılan araştırmalar, bazı servis sağlayıcıları tarafından (Özellikle Türkiye’deki e-posta servis sağlayıcıları) engellenen ve SPAM olarak etiketlenen e-postaların %24’ünün hatalı olarak etiketlendiğini söylüyor. Yani engellenen 100 e-postadan 24 tanesi yanlışlık sonucu kullanıcının Junk, Bulk v.b. olarak adlandırılan Önemsiz Posta kutusuna gidiyor ve çoğunlukla OKUNMADAN SİLİNİYOR.

Bir işletme yurtdışında bulunan servis sağlayıcıları ile bu şekilde bir bağ kurabilmek için sizce kaç gününü harcamalıdır? Örneğin Hotmail, bu tür konularda size güvenebilmek için onlarca teknik soru ve doküman istemektedir. Dünya üzerinde Hotmail gibi kullanılan yüzlerce servis sağlayıcı var. Her birine ayrı ayrı ulaşmanız bile aylarınızı alabilir.

Bu sorunları aşmak için MailMarketer servislerini (E-Bülten Formları, Gönderim Sistemi, Makaleler v.b.) kullanırsanız, olası hatalardan kurtulur, bu kutularda yer almaz ve kullanıcılarınıza güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.Takip ve Raporlama
Kampanyanızın açılma oranlarını, tıklanan linkleri, arkadaşlarına ürünlerinizi tavsiye eden üyelerinizi göremediğiniz bir e-pazarlama sisteminde, hangi ürününüzün daha çok dikkat çektiğini, ya da hangi üyenizin hangi ürünlerle ilgilendiğini nereden bileceksiniz?

Doğrudan pazarlamaya çıkan yol sadece e-mail göndermek değil, gönderdikten sonra sonuçları alıp analiz etmekten geçer.


Her ne kadar MailMarketer kadar detaylı olmasa da aslında şu an şirket bünyelerinde kullanılan birçok yazılımın raporlama ve takip sistemi mevcut. Ama bu raporları analiz edebilecek bir pazarlama sorumlunuz yoksa raporlar sadece bilgi olarak kalmaktan ileri gidemez.

Gerçekten raporlamanın gücüne inanıyorsanız, bu raporları iyi anlamalı ve rafa kaldırmadan önce diğer kampanyalarınızla karşılaştırıp iyi analiz etmelisiniz. Tüm bu işlemleri MailMarketer sizin için otomatik olarak hazırlar ve en anlaşılabilir şekilde sunar.

Teknolojiyi Yaşamak
E-Pazarlama sistemlerinin tamamı adından da anlaşılacağı gibi internete ve teknolojiye dayalı sistemlerdir. Eğer her gün çığ gibi büyüyen teknolojiyi takip edecek kadar çok personeliniz ve çok zamanınız (tabiî ki bunlara bağlı olarak büyük bir bütçeniz) varsa araştırmalarınız size dünya üzerindeki e-pazarlama sistemlerinin yeniliklerini inceleme ve uygulama imkânı tanıyacaktır.

Ancak bu söylediklerimizi yapmak istemezseniz MailMarketer’ı kullanabilirsiniz. Biz zaten müşterilerimiz için her gün eklenebilecek teknolojiler üzerine araştırmalar, söyleşiler ve toplantılar yapıyoruz.

İşlerinizin tamamını kendi bünyenizde tamamlamak zorunda değilsiniz.

Siz de MailMarketer ailesine katılmak istemez misiniz?

Üye Yönetimi Nasıl Yapılmalı?
• Outlook’tan ya da bir toplu mail yazılımdan gönderdiğiniz kampanyalardan çıkmak isteyen kullanıcıları nasıl tespit edersiniz?

• Her yeni kampanya gönderiminizde e-bülteninize kayıt olan kullanıcıları yeniden seçip programa yüklerken ne kadar zaman harcarsınız?

• Üyelikten çıkan kullanıcıları basit bir hata ile tekrar Aktif Kullanıcılar grubuna yükleyerek onlara yeni bir kampanya gönderdiğinizde şirketinizin saygınlığını ne kadar düşürürsünüz?

Tüm bu sorunların yaşadığınız sorunlar olduğunu biliyoruz, çünkü her yeni müşterimizle görüşürken neden bizi tercih ettiğini öğrenmeye çalışıyoruz.

MailMarketer, size hazır bir yapı olarak sunduğu form ile üyelerinizi otomatik olarak belirttiğiniz listeye yükler. Yani web sitenize koyduğunuz e-bülten formları, kayıtlarını otomatik olarak MailMarketer üzerindeki listenize kaydeder. Yeni bir kampanya gönderirken, tekrar üyelerinizi yüklemek ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Zamanınızın ne kadar değerli ve önemli olduğunun da farkındayız.

Ayrıca MailMarketer’da her kampanyanızın altında bulundurmanız gereken listeden çıkış linkleri sayesinde, sizden tekrar bülten almak istemeyen kullanıcılar tek bir tıklama ile listenizden çıkabilir. Bu link bulunmadığı takdirde sistem o bülteni göndermenize kesinlikle izin vermez. Unutmayın ki herkes nasıl listenize kayıt oluyorsa aynı şekilde çıkmak da isteyebilir.Bayilik
Bu değeri bizimle paylaşmaya ne dersiniz?
MailMarketer, geliştirdiği satış ortaklığı programı ile sizlerle gelir getirici bir işbirliği yapmak, Bayilik modelinin Türkiye’de ilk ve tek oluşunun haklı gururunu sizlerle paylaşmak istiyor.
Artık MailMarketer sistemini ve sitesini kendi sitenizmiş gibi kullanabiliyorsunuz!

Detaylı bilgi için lütfen Bayilik bölümümüzü inceleyin…Destek
MailMarketer, hazır programlarda ya da Outlook’ta bulamayacağınız birtakım destek kriterlerine sahiptir. Yani size bir telefon kadar yakınız Bir dahaki kampanyanızı göndermeden önce bize de danışabilirsiniz. Yaklaşık 5 senedir, internet üzerinden pazarlama, teknik sorunlar, tasarım, kişiselleştirme ve doğrudan pazarlama üzerine araştırmalar yapıyor ve bu bilgi birikimimizi 2005 Temmuz ayından beri MailMarketer çatısı altında toplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Ücretler
MailMarketer olarak fiyatlarımızı oluştururken her zaman müşterilerimizin kriterlerini de göz önünde bulundurduk. Örneğin, MailMarketer kullanıcısı bir firmanın e-posta kampanyası için ne kadar zaman kazandığını, bu kazandığı zamanı değerlendirerek nasıl kara dönüştürebileceğini ve bizi tercih etmesi için bu zamanı ona gerçekten kazandırmamız gerektiğini biliyoruz.


Basın Odası | Sponsorluk
© 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır