ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
Özellikler Anasayfa
Toplu Mail Gönderimi
Üye Yönetimi
Raporlama

Üyelerinizi kategorilendirin!

MailMarketer, üyelerinizi istediğiniz kadar kategoriye ayırmanıza imkan sunar. Böylece kampanyalarınızı sadece ilgilenenlere gönderebilirsiniz. Örneğin alışveriş sitenizden elektronik ürün satın alanları bir grup, hediyelik eşya satın alanları diğer gruba ayırın. Elektronik eşyada yaptığınız promosyonu sadece elektronik grubuna gönderin, daha az ödeyerek daha karlı çıkın.
 

Web siteniz için üyelik formları

MailMarketer, web sitenizde kullanmanız için otomatik üye ekleme ve çıkarma formları oluşturur. Sitenize üye olan kişiler doğrudan MailMarketer üye listenize eklenir ve kampanya gönderimi sırasında üyelerinizi tekrar listenize eklemenize gerek kalmaz.
 

Kendi alanlarınızı ekleyin

Üye bilgilerinizi kendinize göre ekleyebilirsiniz. Mesajlarda kullanacağınız kişiselleştirme bilgilerini eklemek için MailMarketer size sınırsız alan verir. Bu sayede üyelerinizin sadece adını ve e-posta adresini değil kendi kampanyanızda kullanacağınız özelliklerini de kaydedebilirsiniz. Örneğin, satın aldığı ürün, ilgilendiği hizmet, GSM numarası, ev adresi gibi...
 

Bilgisayarınızdan yükleyin ya da bilgisayarınıza kaydedin

Üyelerinizi toplu olarak tüm özellikleriyle birlikte bilgisayarınıza tek tuşla kaydedebilirsiniz. Ya da bilgisayarınıza kaydettiğiniz üyelerinizi excel, txt, csv formatlarında MailMarketer sistemine yükleyebilirsiniz.
 

Gelişmiş hatalı adres yönetimi

MailMarketer, gönderdiğiniz kampanyalardaki hatalı mail adreslerini bulur ve kayıtlı tüm listelerden çıkarır böylece diğer bir gönderimi farklı bir listeye yapsanız bile hatalı mail adreslerini gönderim yapmamış olursunuz.
 
 
 
 

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

 
Basın Odası | Sponsorluk
© 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır