ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
Özellikler Anasayfa
Toplu Mail Gönderimi
Üye Yönetimi
Raporlama
 

HTML Güvenilirlik Tarayıcısı

Maillerinizi göndermeden önce, MailMarketer HTML tabanlı e-mailleriniz kontrol eder ve kullanıcıların mesajı almasını engelleyecek kısımları size söyler. Örneğin HTML kodlarında, JavaScript kullandıysanız, JavaScript kodlarıyla oluşturduğunuz kısımları göremeyecek olan PC, Mac, ve web tabanlı kullanıcılarınız size bildirilir.
 

Mesajınızı kişiselleştirin!

Kişiselleştirme, müşterilerinizin size duyduğu güvenin artmasında çok büyük bir rol oynar. Örneğin gönderdiğiniz e-postanın "Konu" bölümünde müşterinize adıyla, firma ünvanıyla ya da herhangi bir özelliği ile hitap edebilirsiniz.
"Merhaba Mehmet BİLGE" gibi.
 

Kampanyanızı Test Edin!

MailMarketer, e-postanızı göndermeden önce, test etme imkanı sunar. Mesajınızın karşı tarafta nasıl görüneceğini tek bir tuşla istediğiniz bir mail adresine göndererek sonucunu görebilir ve kampanyanızı tekrar düzenleyebilirsiniz. Böylece oluşabilecek hataları 100% önlemiş olursunuz. Örnek kampanya hazırlamak için üye olun!
 

İleriki bir tarihe kampanya gönderimi

Yılbaşı, bayram, tebrik gibi önemli mesajlarınızı aylar öncesinden hazırlayıp gönderilmesini bekleyebilirsiniz. Örneğin müşterilerinize yılbaşı gecesi saat 24:00 te toplu mail atmak çok basit! Siz eğlenirken MailMarketer, saat 24:00 da kapmanyanızı göndermeye başlar üstelik dünya saat farklarını da göz önünde bulundurarak.
 
 
 
 
 
 

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

 
Basın Odası | Sponsorluk
© 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır