ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
Genel Sorular
Bayilik Hakkında Sorular
 • MailMarketer olarak Mail adresilerini bize siz mi sağlıyorsunuz veya herhangi bir data satışı yapıyor musunuz?
 • Mail gönderimlerinde SPAM’e düşmeme garantisi veriyor musunuz?
 • Büyük miktarda kredi alımlarında fiyatlarda herhangi bir indirim yapabilir miyiz?
 • Toplu mail gönderiminden dolayı kendi IP adresim ve domain adresimin bloklanma riski var mı?
 • MailMarketer tarafında gönderdiğimiz e-mailler bize ekstra bir maliyet getirecek mi, ekstra hosting veya internet ödemesi vs…?
 • S: MailMarketer olarak Mail adresilerini bize siz mi sağlıyorsunuz veya herhangi bir data satışı yapıyor musunuz?
  C: MailMarketer, sadece kendi müşterilerinin, kendi üyelerine mail gönderimi yapmaktadır. Kesinlikle herhangi bir müşterisine mail adresi sağlamadığı gibi, satışını da yapmamaktadır. Son zamanlarda istek dışı e-posta sayısı çok fazla arttığından ISP’ler de her geçen gün kendilerine yeni güvenlik metodları geliştirmektedir. Siz mail gitti zannetseniz de kullanıcıya mail ulaşmamaktadır. MailMarketer farkı burada ortaya çıkmaktadır. Spam yasalarına uyumlu gönderebilmemiz için, müşterilerimizi dikkatli seçiyor, gerçekten listelerinin onlara ait olup olmadığına inanmamız gerekmektedir. Yani kendisine ait olmayan bir listeyle karşımıza çıkan bir müşteriyi kabul etmemiz mümkün değildir. 

  MailMarketer’ın özellikle büyük ISP’lerle (Örn; Hotmail, Yahoo, Gmail vs.) yapmış olduğu anlaşmalar gereği raporları incelenmektedir. Yurtdışında 1 yıl boyunca sistemimiz incelenmiş olup, Spam Yasalarına uyumlu gönderi yapan ve Sertifikalı mail gönderimi yapabilen Türkiye’de ilk ve tek şirket ünvanını elinde taşımaktadır. Dolayısıyla teknik ekibimiz, mail raporlarını titizlikle incelemekte olup, SPAM mail gönderildiği anlaşıldığı takdirde, Müşterimizin üyeliği hemen iptal edilmektedir.

  S: Mail gönderimlerinde SPAM’e düşmeme garantisi veriyor musunuz?
  C: Bu garantiyi maalesef kimse veremiyor. Büyük ISP’ler Hotmail veya Yahoo bile kendi içlerinde üyelerine mail göndermek istediğinde, kendi mailleri bile SPAM’e takılabiliyor. Ancak bu oranları en üst seviyede sağladığımızı garanti edebiliriz. Bunu da elde etmiş olduğumuz Sertifikalı Mail gönderimi sayesinde bir nebze kanıtlamış olduğumuzu düşünüyoruz.

  S: Büyük miktarda kredi alımlarında fiyatlarda herhangi bir indirim yapabilir miyiz?
  C: Fiyatlar bölümümüzde yer alan otomatik fiyat hesaplayıcımız 10,000 kredi üzerinde alımlarınız için otomatik olarak indirimli fiyatları vermektedir. Ayrıca, ne kadarlık bir kazanç elde ettiğiniz de belirtilmektedir.

  S: Toplu mail gönderiminden dolayı kendi IP adresim ve domain adresimin bloklanma riski var mı?
  C: Kesinlikle yok, çünkü MailMarketer’dan göndermiş olduğunuz gönderiler MailMarketer sunucuları tarafından gönderilmekte olup, ISP lerle yapılan anlasmalar gereği kendi ismimiz üzerinden gönderilmektedir. Dolayısıyla IP veya Domain’ninizin bloklanma riski yoktur.

  S: MailMarketer tarafında gönderdiğimiz e-mailler bize ekstra bir maliyet getirecek mi, ekstra hosting veya internet ödemesi vs…?
  C: Kesinlikle hayır. Çünkü kendi sunucularımız üzerinden mail gönderimleri yapıldığı için size ekstra bir yük getirmeyeceği gibi, inernet hattınızda yavaşlama, tıkanıklık veya geri dönen e-maillerin outlook veya e-mail hesaplarınızı tıkaması gibi problemler söz konusu değildir.

   

  Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

  Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

   
  Basın Odası | Sponsorluk
  © 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır