ENGLISH
Anasayfa Firma Tanıtımı MailMarketer Özellikleri Bayilik Fiyatlar Referanslar Üyelik İletişim Sikça Sorulan Sorular
Üye Girişi Bayi Girişi
MailMarketer
EducationWorld
AjansPlus
EDU Çeviri
EDU Grup


EDU Grup
bünyesinde faaliyet gösteren MailMarketer, e-reklam hizmetleri konusunda şirketlere ve bireylere e-pazarlama alanında hizmet veren profesyonel bir e-pazarlama şirketidir.

MailMarketer, kendi yazmış olduğu e-mail gönderme programı ile müşterilerinize, üyelerinize, hedef kitlenize ulaşmak için kullanacağınız internet teknolojilerinin tamamını sizin için düşünen, projelendiren ve uygulayan bir hizmet sunmaktadır.

Kalite, güvenirlilik ve yüksek standartlarda hizmet anlayışını prensip edinen MailMarketer, gelişen ve büyüyen yapısıyla her geçen gün müşterilerine, daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

MailMarketer, Türkiye’de henüz yeteri kadar bilinmeyen ileriki dönemlerde önemi çok daha iyi anlaşılacak Sertifikalı Mail gönderimi hakkında alt yapı çalışmalarını da tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tüm dünyaca tanınan ve bu sertifikayı veren kurumlar tarafından MailMarketer sistemi 1 yıl boyunca incelenmiş ve 2007 yılının başında yine Türkiye’de ilk ve tek Sertifikalı Mail gönderimi yapmaya hak kazanan kurum olmuştur.

İstanbul Etiler’deki ofisinde faaliyet gösteren MailMarketer, aynı zamanda sistemini bayi sistemine açarak Türkiye’de direct mailing alanında bir ilki başarmıştır.

 

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı toplu mail sistemini ücretsiz denemek ister misiniz?

Toplu mail gönderiminin tüm özelliklerini test edebilirsiniz.

 
Basın Odası | Sponsorluk
© 2005 - 2017 MailMarketer, Tüm Hakları Saklıdır